Een van onze actieve leden starten een petitie:

“Hierbij vindt u een petitie ten behoeve van basale mensenrechten en burgerrechten voor (ex) psychiatrische patiënten. Maar al te vaak vallen dezen door een hardnekkig stigma buiten de boot die samenleving heet. Ook bij het re-integreren in de samenleving, bij voorbeeld bij het zoeken naar werk, blijken zij zich niet als iedere ‘normale burger’ te kunnen beroepen op basale mensenrechten. Teneinde deze groep een volwaardige plek te geven, zowel binnen als buiten de psychiatrie, dient de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens van de Verenigde Naties als uitgangspunt te worden gedefinieerd. De petitie doet hier de aanzet toe. Leest u deze daarom eens rustig door; een investering van slechts 3 minuten. Desgewenst kunt u deze uiteraard ook anoniem ondertekenen.
Erik Nieland, (Neuropsycholoog, Msc en actief lid bij de Vereniging Afbouwmedicatie)

Klik hier voor de petitie.

Dit artikel is geplaatst in en gelabelled . Bookmark de link .

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *