In mei 2019 kwam het toonaangevende Royal College of Psychiatrists in het Verenigd Koninkrijk met een publicatie waarin zij erkennen dat afbouwen van antidepressiva veel moeilijker kan zijn en langer kan duren dan zij voorheen beweerden.

Een van hun leden, psychiater Tom Stockmann brengt nu zijn eigen afbouwverhaal naar buiten. Ook hij kwam erachter dat de stappen die zijn behandelaar voorstelde, veel te groot waren. Ook hij heeft in de badkamer korrels staan tellen.

Lees hier zijn verhaal.

We vinden het belangrijk dat professionals meer en meer wereldkundig maken dat ook zij de problemen aan den lijve ondervinden. Telkens een stap verder naar algemene erkenning van iets wat nog steeds wordt afgedaan als ‘zeer zeldzaam’.

Dit artikel is geplaatst in en gelabelled . Bookmark de link .

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *