Apeldoorn, 8 april 2021

Nu te lezen in uw radio/TV-gids:

Stoppen met pillenVeel mensen die antidepressiva hebben geslikt kunnen hier moeilijk mee stoppen. In 2018 werden afspraken gemaakt om mensen hierbij te helpen. Zembla onderzoekt wat daarvan is terechtgekomen.

Donderdag 15 april NPO 2 20.25 uur

Deze ‘afspraken’ kunt u vinden in het Multidisciplinaire Document ‘Afbouwen SSRI’s & SNRI’s’ . De mensen die hieraan werkten, vertegenwoordigen de huisartsen (NHG), apothekers (KNMP), psychiaters (NVvP) en patienten (MIND.

Hebt u vragen over de inhoud?  Laat het ons weten via info@verenigingafbouwmedicatie.nl

Gaat u naar uw arts om over afbouwen te praten? Stuur het document dan van te voren naar uw arts.

U kunt bij ons ook een ‘informatie-pakket’ vragen t.b.v. uw arts met daarin de relevante artikelen, die van toepassing zijn op de medicatie die u wilt afbouwen; antidepressiva, antipsychotica, benzodiazepinen, opioiden (bijv. oxycodon).

Zo helpt u met de verspreiding van de kennis en onderbouwing van het afbouwen.

Pauline Dinkelberg

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *