Apeldoorn, 29 december 2021

Wereldwijd komt steeds meer belangstelling voor de schaduwkanten van medicatie als antidepressiva en slaap-en kalmeringspillen.

De beste en vaak enige informatiebron zijn jullie; de mensen die deze medicatie slikken of slikten.

Door mee te doen aan enquetes e.d. draagt u bij aan toekomstige verbeteringen. We willen toch dat niet meer mensen onnodig in de problemen komen door het afbouwen!

Major national UK newspaper looking for individuals willing to share story of successful slow/hyperbolic tapering of antidepressants and/or sleeping pills.  Please email jgornall@mac.com with brief description and contact details.  Thanks!
(https://twitter.com/CEP_UK/status/1473966676383260678?t=24FkrLKiSqJWxZJJgYwabQ&s=03)

Weet u wat hyperbole afbouw is? Zie hier.

Kort gezegd; afbouwen met naarmate de eindstreep in zich komt, steeds kleinere stapjes. Want de impact van de laatste afbouwstappen zijn relatief groot. Juist dan krijgen mensen klachten. Voor  bijv. venlafaxine betekent dat de laatste stappen van 5 mg naar 0 mg net zo lang of langer duren dan van 37,5 mg naar 20 mg. Zo’n langzame afbouw is alleen mogelijk m.b.v. taperingstrips.

Vragen? Mail ons via info@verenigingafbouwmedicatie.nl

Pauline Dinkelberg, voorzitter

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *