Apeldoorn, 15 februari 2022

Vandaag verstuurden prof. dr. Jim van Os. dr. Peter Groot en de Vereniging Afbouwmedicatie een brief aan minister en dokter Ernst Kuipers.

We doen daarin een dringende oproep tot vergoeding van afbouwmedicatie vanuit het basispakket. Zo wordt er gezorgd voor beschikbaarheid van veilig afbouwen voor iedereen. Ook de minder bedeelden en niet alleen de mensen die taperingstrips kunnen betalen.

Het lijkt ons voor minister Kuipers best prettig om als dokter in deze functie zonder al te veel moeite een belangrijke verbetering in de gezondheidszorg voor veel mensen te kunnen bewerkstelligen. Ook zijn collega’s die dagelijks tobben met het probleem dat ze hun patienten niet goed kunnen helpen met afbouwen omdat lagere doseringen niet vergoed worden, zullen hem zeer erkentelijk zijn!

Teken onze petitie voor vergoeding afbouwmedicatie!
Meld uw problemen met afbouwen!

Pauline Dinkelberg, voorzitter VA

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *