Beste lezer,

Als je weet dat onderzoek naar gezondheidszorg van instituten als het Nivel wordt gedaan onder het motto:’Kennis voor betere zorg’ besef je dat het de bedoeling is dat hun publicaties van betekenis zijn voor de dagelijkse praktijk. Daarom reageren we als we iets opmerken wat volgens onze ervaringen en opgedane kennis, anders in elkaar zit dan wat we lezen.

https://nivel.nl/nl/nieuws/antidepressiva-bij-een-op-de-drie-patienten-langdurig-voorgeschreven

Onderstaande open brief hebben we verstuurd aan belangrijke partijen, zoals de minister van VWS en de NVvP (Nederlandse Vereniging voor Psychiatrie)

Open brief met links

open brief NIVEL 27-03-2020Afbouwmedicatie: hulpmiddel om langdurig gebruik van antidepressiva tegen te gaan

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *