Apeldoorn, 10 december 2020

U, patienten die (willen) afbouwen vormen onze belangrijkste informatiebron!  Uw ervaringen leiden direct tot eventuele aanpassing van uw afbouwschema en daarnaast tot verbetering van de toekomstige praktijk van afbouwen.

Hoe? Als u start met taperingstrips ontvangt u een ‘monitoringsformulier’ waarop u elke dag kunt bijhouden hoe het afbouwen gaat. Zo kan de  behandelaar zien of er iets veranderd moet worden aan het afbouwschema.

Vandaag hebben alle behandelaars een brief gekregen waarin zij worden ingelicht over een belangrijk onderzoek waarbij uw ervaringen centraal staan. U kunt hieraan bijdragen door uw monitoringsformulier op te sturen naar het UMC Utrecht (d.m.v. een antwoordnummer wat u bij het formulier ontvangt).

Vragen zijn welkom via info@verenigingafbouwmedicatie.nl

Zie ook het artikel op GGZnieuws.nl

Afbouwen psychofarmaca is maatwerk, geen confectie!

Reacties (1)

Uitstekend, heel goed dat dit nu naar de behandelaars gaat daar zij door opleiding/zienswijze vaak een ander inzicht hebben.
Hoop dat dit nu een kentering teweeg brengt hetgeen heel veel mensen ten goede zal komen en er heel veel afbouw ellende voorkomen kan worden wat vaak ten onrechte door de behandelaars aan terugval wordt toegeschreven.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *