Apeldoorn, 1 mei 2021

Peter Gøtzsche staat bekend als een snoeiharde criticaster van de psychiatrie en psychofarmaca.

Zijn boeken worden wereldwijd gelezen. Dus ook het laatste boek ‘Overlevingspakket voor de psychiatrie en het afbouwen van psychiatrische medicijnen’ waarin op blz. 180 blijkt dat het Zorginstituut in Nederland dubieuze faam heeft verworven door ‘de kant van de zorgverzekeraars te kiezen bij hun weigering afbouwmedicatie te vergoeden’.

Waar een klein landje groot in kan zijn!

Lees hier de boekrecensies; Nederland staat er gekleurd op!

We hebben een prachtige farmacologische innovatie, maar moeten toezien hoe kostbare tijd verspild wordt met  vechten over vergoeding. En erger; hoe intussen mensen daardoor noodgedwongen door moeten gaan met slikken, met alle gevolgen van dien.

Pauline Dinkelberg, voorzitter

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *