Apeldoorn, 6 oktober 2021

Gisteren, 5 oktober, zaten we weer meer dan 3 kostbare uren in de rechtszaal met gespitste oren of VGZ  er nu eindelijk blijk van zou geven de patient in gedachten te hebben bij hun afweging afbouwmedicatie op maat te vergoeden.

Maar nee; het leed van van al die mensen die lijden onder het niet-vergoeden en het zelf niet kunnen bekostigen van de benodigde afbouwmedicatie, klonk totaal niet door in het gesteggel over prijzen en schema’s.

Maar waarom zouden alle andere, toekijkende, afwachtende partijen wachten op de uitspraak van de rechters over 2,5 maand? Hoeveel gedupeerden mag het nog kosten?

Dit gedraal over de rug van patienten zijn wij meer dan zat!

Vandaag gaat er een brief naar al die partijen die tot nu toe verzuimden de gezondheid van patienten die willen afbouwen voorop te stellen.

Pauline Dinkelberg, voorzitter

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *