Apeldoorn, 20 juli 2022

Eindelijk kwam er op 8 juli jl. een reactie van de minister op onze petitie van 22 maart 2022. Wij sturen vandaag onze brief die  onder meer getuigt van boosheid over het onjuist informeren van de Vaste Kamercommissie voor VWS. Als er telkens door ons zaken zijn rechtgezet en je blijft die onjuistheden herhalen is er sprake van liegen tegen beter weten in.

Om te huilen is het. Patienten die veilig willen afbouwen blijven overgeleverd aan de ‘wilde spinnen’; de zorgverzekeraars.

Het is nog niet te laat; de minister kan bijvoorbeeld vandaag nog beslissen  bewezen effectieve afbouwmedicatie op maat van de patient te vergoeden via het basispakket. Daarmee zou hij tonen een goede minister te zijn op dit punt en vooral een goede dokter.

We wachten nog een reactie op de petitie van 2018,  het ZWARTboek en het manifest.

Pauline Dinkelberg, voorzitter VA

Brief Zorgverzekeraars Nederland 19 juli 2022

Pilot CZ op ZEMBLA-website

Uitnodiging expertmeeting IVM 2019

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *